Serwis techniczny

Firmowy ośrodek szkoleniowy 
"Cold Oak"

Firma SIEMAG TECBERG dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej zaznajomić klienta z obsługą nowego urządzenia, zanim nastąpi jego rozruch na terenie zakładu. W tym celu oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi szkoleniowe, umożliwiając jak najszybsze rozpoczęcie produkcji.

Prowadzenie ośrodka szkoleniowego „Cold Oak“ stanowi kolejny krok w kierunku udoskonalania procesów rozwoju oprogramowania do automatyzacji, stanowiącego kluczowy obszar działalności firmy SIEMAG TECBERG.

Ośrodek szkoleniowy powstał w budynku wieży szybowej nieistniejącej już kopalni Polsum w Marl.
Zainstalowano w nim w pełni funkcjonalny model szybowego systemu wyciągowego, który umożliwia przeprowadzenie symulacji wszystkich trybów pracy i zastosowań, właściwych dla rzeczywistego wyciągu szybowego. Największą korzyścią dla klienta jest możliwość zaznajomienia operatorów maszyn z obsługą urządzeń, dostarczanych przez firmę SIEMAG TECBERG.

Firma SIEMAG TECBERG z siedzibą w Haiger-Kalteiche tworzy spółkę matkę spółek zależnych, przedstawicielstw oraz partnerów regionalnych, zlokalizowanych na całym świecie.